Cemre Okulları Logo

Cemre Koleji'nde Yeni Bir Eğitim Dönemi Başlıyor

28 Eylül 2016

“Eğitime Yeni Bir Hayat” sloganıyla yola çıkan Cemre Koleji, 2016-2017 eğitim ve öğretim döneminde kapılarını öğrencilerine açtı.

Yenilikçi bir eğitim kadrosunun, deneyim ve birikimleriyle kurduğu Cemre Koleji, 2016-2017 eğitim ve öğretim döneminde öğrencileriyle buluştu. Kurumumuz, tecrübeli akademik kadrosuyla görevini sürdürürken, öğrencinin merakını diri tutarak, öğrenmeyi eğlenceli bir uğraş haline getirmekte. Her çocuğun kendine has özellikler taşıdığının bilinciyle hareket eden eğitimcilerimiz, ezberleyerek değil keşfederek öğrenmenin önünü açmaktadır. Bu alanda bilgi ve tecrübesine başvurduğumuz isim ise Uzman Psikolog ve Oyun Terapisti Mehmet Teber.

Cemre Koleji olarak, çocukların akademik başarısı kadar ruhsal gelişimi ve değerler eğitimini de dikkate almaktayız. Rehberlik servisimiz, çocuklarımızın akademik gelişimlerini takip edebilmek ve tıkandıkları noktalarda çözümler sunabilmek amacıyla hizmet verir. Her öğrencimiz "dikkat", "algı" ve "zeka" testine tabi tutulur. Sonuçlar üzerinden her biri için ayrı eğitim rotası belirlenir. Çocuklarımız, kendisiyle ilgili problemlerin çözülmesi aşamasına aktif olarak dahil edilir.

© Cemre Okulları. Tüm hakları saklıdır.